Jednoskładnikowy klej do butów FIX&GO 20 ml BOSTIK
search
  • Jednoskładnikowy klej do butów FIX&GO 20 ml BOSTIK

Jednoskładnikowy klej do butów FIX&GO 20 ml BOSTIK

BOST-13
12,25 zł
Brutto
  • klej jednoskładnikowy do obuwia
  • ilość : 20 ml
  • producent : BOSTIK

ZOBACZ CAŁY OPIS

Ilość
Na stanie, jeśli więcej czas oczekiwania 3-4 dni

Na stanie jest 1 sztuka
  Polityka bezpieczeństwa

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Państwa transakcji, wykorzystujemy protokół SSL

  Zasady dostawy

kurier, odbiór własny, nasz transport w Łodzi

  Zasady zwrotu

Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni

Klej do butów FIX&GO BOSTIK

Jednoskładnikowy klej na bazie poliuretanów do naprawy obuwia. Tworzy ekstremalnie mocną, bezbarwną spoinę. Dzięki elastyczności i odporności na warunki atmosferyczne (śnieg, deszcz, promieniowanie UV), może być używany do naprawy obuwia eksploatowanego w trudnych warunkach np. buty sportowe, trekkingowe. Stosowany do materiałów, z których są wykonane buty, m. in. skóra, skaj, różnego rodzaju gumy, tkaniny powlekane, większość tworzyw sztucznych (polichlorek winylu, poliuretany, nylon), filc,a także drewno. Nie stosować do PE, PP i PTE.

Sposób użycia

Klejone powierzchnie muszą być suche i czyste

  1. Nałożyć klej na obydwie powierzchnie i równomiernie rozprowadzić używając końcówki dozującej lub pędzla.Odczekać około 5 minut (tyle czasu potrzeba na wstępne odparowanie rozpuszczalnika w temperaturze pokojowe). klej powinien być prawie suchy w dotyku. W przypadku materiałów szczególnie chłonnych, np. filc, można pokryć powierzchnię drugą warstwą kleju (po wyschnięciu pierwszej warstwy) i znów odczekać do odparowania rozpuszczalnika.
  2. Mocno docisnąć klejone elementy do siebie. Wytrzymałość połączenia zależy od siły docisku, dlatego jeżeli jest taka możliwość, docisnąć klejony materiał cięższym przedmiotem, umieścić w imadle lub w ścisku stolarskim. Noski i krawędzie ostukać gumowym młotkiem.
  3. Pozostawić na 12 godzin, aby uzyskać pełną wytrzymałość.
  4. Dogodna temperatura powyżej 18 stopni. 
BOST-13
1 Przedmiot
Nowy

Komentarze

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Dokładamy wszelkich starań, by opisy i zdjęcia produktów nie zawierały uchybień lub błędów. Jednak ze względu na różne typy monitorów, błędy w informacjach od producentów lub dystrybutorów, występujące różnice nie mogą dawać podstawy zwrotu zakupionych produktów